Лампа Бластер

BLASTER-foto

BLASTER-foto-0

BLASTER-foto-2

BLASTER-foto-4

BLASTER-foto-3

BLASTER-foto-5

Світильник «Бластер», 2011
 
Світильник «Бластер» – це репліка на різновид космічної зброї, але тільки «стріляє» вона не лазером, а світловим променем.
 
Як і багато дизайнерів світу, в деяких роботах я використовую речі, які за певними критеріями застаріли, стали немодними, частково зламалися. Я перетворюю їх у незамінні елементи чогось нового, потрібного і бажаного.
 
Що стосується більш-менш чітко вираженого моменту перебування елементів виробу у вжитку, то це зроблено навмисно. Я люблю антикварні і старовинні предмети, а тому час від часу намагаюся перетворювати непотрібні, однак добротні речі (з дерева, металу і т.д.) в щось нове, сучасне і необхідне. Світильник «Бластер» – один із прикладів того, як завдяки такій метаморфозі можна зменшити кількість відходів і викидів в навколишнє середовище.
 
У цьому світильнику, як основу, я використовував обпалене дубове поліно, яке об’єднало в собі ідеально зачищення грані і грубе Опалення, а тому для цілісності композиції було необхідно показати певну «гранжевість», жорсткість і в інших деталях світильника, зокрема елементів з нержавіючої сталі. Таким чином, я хотів продемонструвати, що цей предмет в цілому, як і її окремі елементи – живі, справжні, зі своїм «минулим», неповторними шрамами і тріщинами.
 
Я визначив би стиль цього світильника як «стімпанк» або «гранж».
Вгору
Ще роботи