Ігор Томенчук

designer

1981

 
 
 
Дизайном я почав займатися ще в дитинстві, задовго до того, як саме слово «дизайн» вкоренилося в розмовній лексиці середньостатистичного українця.
 
Інтерес до візуальних аспектів, композиції, форм та фактур був завжди. А потреба компонувати/комбінувати матеріали і предмети з роками лише посилювалася.
 
Одним з моїх найулюбленіших занять в дитинстві був процес разбирания іграшок і збирання їх, проте вже в «нові», більш, на мій погляд, цікаві предмети. На всіх придатних для цього автомобілях я встановлював моторчики, різав, клеїв, фарбував … допрацьовував напилком. Власне, як багато дітей.
 
Мій дід був теслею і різьбярем по дереву. Він навчив мене розбиратися в матеріалі і дав прості, але безцінні уроки елементарного розуміння – що є якісна робота.
 
Багато годин мого дитячого життя я провів у майстерні діда, практикуючись і напрацьовуючи досвід. Але тоді я вважав, що моя потреба створювати – це просто хобі.
 
Тому я здобув освіту цілком далеку від свого хобі і протягом деякого періоду намагався реалізувати себе в юридичній сфері. Це не було складно, але було зовсім не цікаво і не приносило щастя. Якийсь час наді мною тяжіло переконання, що моє «хобі» не може бути роботою і вечорами залишки вільного часу я проводив, створюючи меблі, шкатулки, світильники.
 
Створені мною речі завжди викликали резонанс у близьких і друзів. Це стало останньою і визначальною піщинкою, яка впала на ваги мого самовизначення та вибору.
 
З 2007 року я став займатися виключно дизайном, визначивши для себе такі напрямки, як графічний дизайн, предметний дизайн і дизайн інтер’єрів.
 
Дизайн завжди мене приваблював, привертає тепер і, щиро сподіваюся, – буде вабити все моє життя.
 
Що стосується цільової аудиторії, то у мене вона не визначається віком, рівнем доходів, сферою діяльності і т.д. – Адже це творчість. Якщо створені мною речі Вам так само близькі, як і мені, буду радий співпрацювати з Вами.
 
Я часто кажу, що: «У кожного є своє світло – неповторне і єдине, його не переплутати з іншим світлом. Саме воно показує тебе таким, який ти є, а не таким, ким хочеш здаватися. Світло не обманює, воно відкриває тебе справжнього».
 
В даний час я живу і творю в Києві, час від часу подорожую, таким чином надихаюсь, отримую ідеї для нових речей та творчості. 
 
Засновник і АРТ директор ТАРТ – Брендинг і Просування
  і Дизайн студії ТоменчукДЕКО
 
T-logo-3

Портфоліо робіт