ПредмеТИ – виставка предметного дизайну

ПредмеТИ

24.12.2015 – 24.01.2016
Виставка предметного дизайну ПредмеТИ
Якщо розкласти слово “ПРЕДМЕТИ” на складові, як стіл – на ніжки та стільницю, то виявиться, що воно має значно глибші сенси, ніж здається на перший погляд. Перше, що ми в ньому знайшли – це слово “ТИ”.   
Створюючи предмет, кожен  дизайнер вкладає в нього частинку свого “я”. Але коли цей  предмет знаходить свого власника, “я” перетворюється на “ти”, не втрачаючи свого “я”. Адже об’єкти предметного дизайну, як і будь-які арт об’єкти – речі cуб’єктивні. В середині слова захована “МЕТА”, як ціль існування захована в середині будь-якого явища. І, нарешті ПРЕД – як натяк на  передбачення та передчуття, яким має володіти художник, щоб вгадувати майбутні тенденції.
Саме таких художників та дизайнерів ми запросили для участі у передноворічній виставці предметного дизайну у галерейному просторі Vozdvizhenka ARTS HOUSE. 
Морфологія виставки буде побудована так, що кожна окрема річ в експозиції буде одночасно, як самостійною особистістю так і складовою загального цілісного портрету.
В рамках проекту плануються тематичні зустрічі, лекції та ворк-шопи з учасниками та мистецтвознавцями.
Для експонування будуть виставлені роботи таких українських дизайнерів та студій як: Сергій МахноТоменчук ІгорВалерій КузнецовЮрій ЦеглаНастася АмаїЙова ЯгерGlassgardenХочу РаюFabrique de FORMe та інших.
 
Вгору
Дивіться також